Број на оглас: 3603812
Објавен на: 11.08.2020, 21:59
1 / 3

Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Kosackata e imt 506 tri brzini napred i rikvec vo odlicna sostojba moze i odelno tel 070 235 054 moze i po kargo da se prati