Број на оглас: 3603803
Објавен на: 30.06.2020, 22:23
1 / 2

Ps 4 drustveni igri

800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Power is knowledge decades (play link)

Поволна-зачувана

Друштвена игра во која вашиот телефон е контролерот.

Цена 800ден.

Испраќаме по карго 🚚

Вртете слободно на 070 339 077