Број на оглас: 3603613
Објавен на: 13.07.2020, 12:02
1 / 1

Barski Stol

4.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Barski Stol kupen od jugorexport Skopje. Bukvalno dva pati sum sednat na nego, ne se vklopi vo prostorot i ne mozev da go vratam.
Moze da se vide vo bilo koe vreme.