Број на оглас: 3603217
Објавен на: 10.07.2020, 02:48
1 / 2

Samsung ST30 Digital Camera

2.599 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Samsung

Вид на оглас: Се продава


Kupena od Amerika od Best Buy prodavnicata, mnogu malku koristen samo na patuvanje.
14.2 megapixeli
5x zoom
Aparatot e prakticen i moze da se nose vo geb.
se prodava zaedno so sd card 2gb, i tasnice Lowepro.