Број на оглас: 3603051
Објавен на: 03.08.2020, 10:56
1 / 6

Вршиме ископ со 4тонски багер

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Вршиме ископи за канализација, темели, канали, гребење на земјени површини, поставање на шахти, вршиме превос, фрлање на шут и др. За повеќе информации на: 075 332 465 или 070 332465. Влатко.