Број на оглас: 3603036
Објавен на: 08.04.2021, 22:58
1 / 5

Acer tablet so futrola originalna

20 €
Марка:
Acer
Големина на екранот:
8" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Acer tablet, touchot ima problem nekogas se pritiska nekogas ne!
originalna kozna futrola !
cena 20 EURO !