Број на оглас: 3602672
Објавен на: 12.07.2020, 21:54
1 / 12

Audi a4 2.0 tdi 125 kv 170 ps

6.800 € 7.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a4 2.0 tdi ful oprema
Garajirano odlicna sostojba
Moje zamen za po novo so moja doplata
Servisirano ful servis nema vlojuvanje nisto so naj ful oprema S line karoseria
Moze zamena i so po mala kola