Број на оглас: 3602428
Објавен на: 08.08.2020, 12:27
1 / 9

Opel Astra karavan 1.7D naj ekonomicen motor 5l/100km

770 € Цената не е фиксна 790 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava so obicni bandashi so dve zimni gumi novi I dve solid I, ovie bandashi ne idat so kolata. opel astra karavan 1.7 obicen dizel, najekonomicen motor 5l/100km. So proba. Registrirana cela godina.Smeneta e cela prednica I golem serviz na motoro e napraven pred 1000km. Smenet I prazi I polumeseci nema rgja, samo treba da se ofarbaat ista boja. Ima A-test na folii.
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947