Број на оглас: 3601979
Објавен на: 20.09.2020, 12:30
1 / 12

MERCEDES C 200 2.2 d TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN

5.499 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C 200 2.2 d TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN
KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA 10 MESEC 2008 PROIZVEDENA
KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA NAPRAVENA E NA BUGARSKI TABLI
JA POSEDUVAM 3 godini
SERVISIRANA SO NOVI GUMI EXTRA MALA POTROSUVACKA OD 4 LITRI NA OTVORENO
5.5 GRDASKA
VNATRE I OD NADVOR E KAKO NOVA
EXTRA TOP TOP
moze da se carini za eden den