Број на оглас: 3601905
Објавен на: 01.07.2020, 04:45
1 / 5

Nov Huawei Y7

170 €
Марка:
Huawei
Модел:
Y7
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov mobilen tel Huawei Y7 2019 god
Tel. e pod garancija ( Nov ) kupen vo A1 salon i raboti na site mrezi