Број на оглас: 3601625
Објавен на: 13.04.2021, 08:08
1 / 5

Калиева Печка на дрва

8.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Печката е скоро нова. Користена е само една грејна сезона и е во одлична состојба. Многу е економична и украсна.