Број на оглас: 3601605
Објавен на: 08.04.2021, 15:44
1 / 5

Se izdava garsonjera

По Договор
Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Karaorman

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555