Број на оглас: 3601457
Објавен на: 01.07.2020, 00:12
1 / 3

Monitor Haans G 19"

10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Monitor haans g 19" ispraven toj e na slikite (treba samo led panelot da se smeni za osvetluvanje okolu 10 eu) cena 10eu info na 079204874 ili na email