Број на оглас: 3601235
Објавен на: 26.05.2020, 11:51
1 / 6

Hitno prodavam stado kozi Alpina i zenski jarinja

80 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Hitno, hitno... ...
prodavam celo stado kozi Alpina i zenski jarinja.

45 mladi molzni kozi i 30 jarinja.

Cena na koza 80 eur
Cena na jare 25 eur


Zdravo stado so site dokumenti.

Selo Gari, Debarsko.

Jordan 070 899 485