Број на оглас: 3601111
Објавен на: 04.07.2020, 12:37
1 / 3

Graficka Karta G210

1.200 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Grafickata e koristena mnogu malku ima VGA/HDMI/DVI so 1gb ram