Број на оглас: 3601017
Објавен на: 02.07.2020, 15:35
1 / 10

Se prodava bmw 320i zacuvano so full oprema

5.100 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava bmw e90 320i 2005/6 registrirano do 9 mesec servisirano kozha klimatronik full oprema socuvano maximalno kako vnatre taka i nadvor vredi da se vidi moze zamena i za ponovo vozilo
Tel 078 279 066 bojan