Број на оглас: 3600684
Објавен на: 06.07.2020, 11:20
1 / 8

Ford fokus

1.100 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam focus 1.8 tdci registrirana cela godina kolata e so full oprema ..vo odlicna sostojba
Redovno servisirana ...ZA POVEKE INFORMACII NA TELL : 078290873