Број на оглас: 3600352
Објавен на: 24.02.2021, 01:39
1 / 8

Se prodava Far za SEAT IBIZA 2007god

25 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Far za seat ibiza od 2007 godina. Voziloto imase soobrakjajka i staven e nov far. Farot ima mala sitna grebanica i pozadi e skrsen eden mal drzac, se gleda na slikite. Mi sedi vo garaza dolgo vreme...