Број на оглас: 3600188
Објавен на: 02.08.2020, 11:07
1 / 12

Passat ( zamena za pomalo vozilo)

2.500 € 2.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Passat 2.5 v6 4motion automatik 2002 godina
Full oprema : greaci vo sedista , senzor za parking , fabricki zatemnati stakla , navigacija , novi zimski gumi .
Moze zamena za pomalo vozilo (prednost za automatik) so moja ili vasa doplata