Број на оглас: 3599631
Објавен на: 06.08.2020, 11:30
1 / 10

PEUGEOT PARTNER RANCH 1.9 D - EXSTRA

2.100 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava peugeot partner ranch
1.9 d
2004 god
Vo exstra sostojba
217000 km pominato
51 kw
Registrurano do 09.06.2021
Mozna e zamena so realni ponudi.
Cenata e za kesh . Fiksno.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
077 761 666