Број на оглас: 3599605
Објавен на: 19.01.2022, 16:32
1 / 12

Апартмани во строг центар

35 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


>> Издавам два апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на една минута пешки од езеро, плоштад и стар град.
>> Неодамна реновирани, модерно и комплетно опремени за комфорен туристички престој.
>> Секој апартман е 40м2 и за макс. 4 возрасни особи.
>> Располага со спална соба, дневна + кујна, тераса, бања, интернет и кабловска ТВ
ВАЖНО:
>> Мин. две ноќевања (во определени периоди мин. три).
>> 2 опции за паркинг (приватна гаража за €5 на ден или паркинг на улица за 150 ден дневно)
>> Цената зависи од периодот, бројот на особи и ноќевања.