Број на оглас: 3599593
Објавен на: 21.12.2021, 12:47
1 / 11

Студио за двајца со паркинг

25 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
32 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Јане Сандански 57/2

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


* Издавам ново студио, одлично за парови, пријатели или соло патувачи.
* Модерно и комплетно опремено за комфорен туристички престој.
* 4-5 мин. пешки до езеро и 10-12 мин до плоштад и стар град.
* 32м2 со кујна, бања, интернет, кабловска ТВ и бесплатен јавен паркинг.
ВАЖНО:
* Мин. две ноќевања (во определени периоди мин. три).
* Цената зависи од периодот на престој и бројот на ноќевања.