Број на оглас: 3599197
Објавен на: 24.09.2020, 15:37
1 / 6

JONWAY 250cc

1.000 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
JONWAY 250

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor JONWAY 250cc , malku vozen.
Lice za kontakt Silvana tel. 071 292 805