Број на оглас: 3598951
Објавен на: 02.08.2020, 14:32
1 / 9

Cube Stem

1.300 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Cube stem 100mm (31.8mm)