Број на оглас: 3598849
Објавен на: 30.05.2020, 14:36
1 / 12

MERCEDES E250 CDI AUTOMATIC 7G EXECUTIVE REG. 2011

11.990 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
158 kw / 215 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078227781

Модел:MERCEDES-BENZ E250 CDI FACELIFT EXECUTIVE, Седан
Произведено:2011 год Оригинална
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 204HP
Менувач:Автоматски 7G TRONIC
Боја:Сива
Врати:5
Погон:Задна оска
Километража:254000 km(100% со гаранција за километри во нотар)

Увоз од Италија.Регистрирана цела год на МК табли.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

***6 месеци или 30000км целокупна гаранција за возилото.***

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

Два клуча,4 Скоро Нови гуми Мишелин летни и Оригинанла сервисна книшка.

Опрема:
-Навигација Меrcedes Command (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник(исправен лади)
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Борд Компјутер
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Кожен мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Алу Фелни АМГ Оригинал
-Електрика на седишта
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.