Број на оглас: 3598839
Објавен на: 29.05.2020, 13:52
1 / 5

NOV SO GARANCIJA Alcatel 1 S

1 €
Марка:
Alcatel
Модел:
1S
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


VREDI DA SE VIDE