Број на оглас: 3598835
Објавен на: 23.05.2020, 19:04
1 / 2

Celicni bandazi 14ki 4x100

2.000 МКД
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
5.5J
Дијаметар:
14
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


org 4x100