Број на оглас: 3598828
Објавен на: 23.05.2020, 18:57
1 / 1

Gumi Michelin 155/65/14

2.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
155
Висина:
65
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi letni Michelin 155/65/14 solidni gumi za 2000den site 4.