Број на оглас: 3598811
Објавен на: 24.05.2020, 11:01
1 / 10

Vw passat 1.9tdi 90ks

1.599 € Цената не е фиксна 1.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vw passat 1.9 tdi 90ks vo odlicna sostojba registriran servisiran klima funkcionalna odlicni gumi mozna e zamena so moja ili vasa doplata
NAPOMENA: SO SITNI ZABELESKI CENATA ZA KES NE E FIKSNA