Број на оглас: 3598793
Објавен на: 23.05.2020, 17:47
1 / 8

Зимзелени растенија

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Зимзелени декоративни дрвца за балкони и дворови ,и по желба и нивно оформување во иднина.