Број на оглас: 3598788
Објавен на: 29.05.2020, 20:22
1 / 9

Fiat Doblo

3.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
57 kw / 77 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Се продава Fiat Doblo 1.4 во одлична состојба.
- Прв сопственик
- Регистрирано до 27.01.2021 год.
- Нови гуми од Ноември 2019 год.
- Последен направен сервис уље на 18.05.2020 год.
- Годишен Зелен картон и Авто Асистенција за цела Европа