Број на оглас: 3598786
Објавен на: 23.05.2020, 17:35
1 / 11

AUDI A3 1.6TDI

8.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A3 1.6TDI 66KW 2009GODINA
Kolata e vo perfektna sostojba!!!
Kupena e od Svajcarija so realni kilomentri so servisna kniska komplet se!!!
284000km
Kolata poseduva full full oprema:
*ALCANTARA
*KOMANDI NA VOLAN
*KLIMATRONIK
*GREACI NA SEDISTA
*TEMPOMAT
*VEBASTO
*PARKING SENZORI NAPRED NAZAD
*BI XENON SVETLA
*LED DIODI
*SENZOR ZA SVETLO
*SENZOR ZA DOZD
*BOSE OZVUCENIE
*PARK ASSIST (samo parkiranje)
*ZATEMNETI ZADNITE STAKLA-KlIMA FOLII 90%
*ALUMINIUMSKI BANDASHI 17KI
KOLATA E FACELIFT!!!
Kolata e kupena pred 2godini od Svajcarija,registrirana!
PERFEKTNA!
078/299-280 -Petar