Број на оглас: 3598761
Објавен на: 23.05.2020, 16:51
1 / 12

Se izdava stan vo Nastel vo taftalidze

250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
39 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Nastel

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten Stan so edna spalna soba vo Nastel vo Taftalidze. Stanot e lux namesten so klima, masina za sadovi, masina za perenje sadovi komplet. Ve molam kontaktirajte me na Viber.