Број на оглас: 3598737
Објавен на: 23.05.2020, 15:58

Dizni za ford focus c max 1.6 tdci 2004 109 ps 81kw

180 €
Марка:
Ford
Модел:
C max
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се бара


Se kupuvat dizni 4