Број на оглас: 3598707
Објавен на: 23.05.2020, 14:55
1 / 1

MAN TGA 510 automatik

2.500 € Цената е фиксна 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 510 AUTOMATIK
GOD:2002
ZA DELOVI BLOKIRANA MASINA 1 klip
Tel:071-809-609 ili 079-333-433