Број на оглас: 3598672
Објавен на: 31.05.2020, 18:57
1 / 1

2x2gb DDR3 Ram Memorii (Kingston)

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Kingston Low Profile 2x2gb DDR3 1600Mhz = 1000den Komplet