Број на оглас: 3598608
Објавен на: 23.05.2020, 11:41
1 / 2

Samsung S9 plus

17.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
S9 plus
Боја:
Purple
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvan nema grebnatinka so futrola i zastitno staklo