Број на оглас: 3598600
Објавен на: 23.05.2020, 11:33
1 / 5

Se prodava audi A4

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi A4 1995