Број на оглас: 3598570
Објавен на: 29.05.2020, 13:00
1 / 1

Razladna vitrina

850 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava razladna vitrina trokrilna vertikalna za prodavnica vo odlicna sostojba.