Број на оглас: 3598539
Објавен на: 26.05.2020, 12:09
1 / 7

AL.bandasi 5 x 112 16.gumi 205.55 16

250 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


AL bandasi konplet so gumi
Bandas 5 X 112 / 16 ki.
Gumi 205 55 / 16 ki.
Orginalni bandasi Germanski
Odgovraat za VW vozila.
Seat. Audi idr vozila so toj razmer.