Број на оглас: 3598524
Објавен на: 23.05.2020, 10:09
1 / 6

Stan vo Krusevo

18.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
50 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Krusevo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Krusevo kompletno namesten so golema tarasa so odlicen pogled vo centarot na gradot