Број на оглас: 3598337
Објавен на: 22.05.2020, 22:41
1 / 7

YUGO 45

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yugo
Модел:
45
Година:
1992
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam YUGO 45 socuvan vo dobra sostojba ,vredi da se PROBA ... Cena po Dogovor . Sead 071 545 337