Број на оглас: 3598300
Објавен на: 28.05.2020, 16:33
1 / 8

Mercedes C30 AMG

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 30 AMG
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba registrirana servisirana se si funkcionira na nea bezprekorno za poveke info na tel