Број на оглас: 3598250
Објавен на: 30.06.2020, 22:00
1 / 6

Suzuki Grand Vitara

5.000 € Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Suzuki Grand Vitara 2.0 TD ,proizvedena 1999 godina,vo odlicna sostojba,se na nego funkcionira,vtor sopstvenik so realni km,ednostavno staklo e socuvan!
Moze zamena za Audi A4 dizel od 2005 godina!!!