Број на оглас: 3598213
Објавен на: 22.05.2020, 20:44
1 / 5

OPEL CORSA 2009

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA OPEL CORSA 2009 GODINA; ODLICNO SOCUVANA; REGISTRIRANA ZA CELA GODINA DO APRIL 2021; CENA PO DOGOVOR
Mozna e i zamena
Za povekje info. Tel. 070/855-325
070/869-004