Број на оглас: 3598197
Објавен на: 09.07.2020, 07:50
1 / 2

Canon lanser 20

3 €
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Canon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam canon aparat lanser super socuvan i raboti sve super.