Број на оглас: 3598182
Објавен на: 22.05.2020, 20:19
1 / 2

Аголна гарнитура со механизам

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


2 троседи
1 двосед
1 фотелја поврзана
1 агол
1 фотелја посебна
-Одлично зачувана
-Цена по договор