Број на оглас: 3597829
Објавен на: 22.05.2020, 13:12
1 / 7

Se iznajmuva sprat od kuka

160 € Цената е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2015
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Борис Крајгер бб

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се Изнајмува Стан
Наместен со сите потребни елементи 70 м2
Станот е во одлична кондиција
има комплетно уредена кујна
Микробранова печка
електричен шпоред со фурна
машина за садови
и потребен инвентар
клими во сите соби
термо печка за греење,
Опремено купатило
болјер
машина за перење алишта
спална соба со два одделни кревети
со клима уред и греалици за греење.
спратот е со
една дневан соба со кујна,
спална соба
купатило и
ходник со чевларник и закачалка
има објектот балкон
на располагање има и
правосмукалка, сушара за алишта.
има достапен паркинг простор.
Контакт теелефон
077 951 234
070 210 381