Број на оглас: 3597799
Објавен на: 22.05.2020, 12:35
1 / 9

kawasaki 125

1 €
Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
1990
Модел:
KAWASAKI 125
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


ZA PO DETALNI INFORMACII JAVETE SE NA SLOBODAN 078 385 704.