Број на оглас: 3597637
Објавен на: 22.05.2020, 09:48
1 / 1

Одличен ловен карабин

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат исклучиво на лица со потребно одобрение за набавка C1:
- Ловен карабин Remington model.7600,cal.30-06 со осумжлебна цевка и многу додатна опрема во одлична состојба.
Оружјето е во одлична состојба,цена по договор